Menu

 Čo je Pulse ID ?

hjg

Personalizácie - PULSE ID  

Každá firma má svoje vlastné ojedinelé procesy a požiadavky, a nie každý problém môže byť vyriešený pomocou krabicového softwaru. Chápeme, že každá spoločnosť má špecifické potreby. Preto bola vyvinutá sada nástrojov Pulse ID, ktoré umožňujú tieto požiadavky riešiť a integrovať ich do prostredia každej firmy alebo spoločnosti.

Naše vlastné softwarové riešenia vám môžu pomôcť s tvorbou designu a automatizáciou vašich strojov. Eliminujú chyby vo výrobe, dramaticky zvyšujú produktivitu výroby a celkovo znižujú náklady a zjednodušujú celý výrobný proces. Keď provozujete internetový obchod, alebo rozsiahly reťazec maloobchodných predajní, náš software je vytvorený špeciálne pre integráciu do vašich súčasných výrobných procesov bez ohľadu na veľkosť alebo štýl vašeho podnikania.

PULSE ID sú softwarové produkty a nástroje určené pre automatizáciu výroby a personalizáciu výrobkov. Po umiestnení PULSE ID produktov do prostredia zákazníka sa celkom zmení výrobný proces, ktorý je úplne automatizovaný od tvorby programu až po výrobu na vyšívacom stroji. Pulse ID nie je krabicový software, ale sada nástrojov, s pomocou ktorých je možné vytvoriť softwarové riešenie na mieru pre každú spoločnosť zaoberajúcu sa personalizáciou výrobkov, dekoráciou výrobkov, ale aj zakázkovou výrobou on-line (e-shop). PULSE ID nie je riešením iba pre výšivku, ale aj pre sieťotlač, digitálnu tlač, laserové  rezanie a gravírovanie  a ďalšie iné...

Prečo implementovať Pulse ID ?

Pulse ID má široké využitie od interných firemných aplikácií (retailové obchody, predajne, pobočky,...) až po rozsiahle e-commerce riešenia (e-shopy) napojené priamo na vyšívacie stroje TAJIMA, ktoré môžu byť úplne integrované do celého riešenia.

Pokiaľ je napríklad PULSE ID implementované do e-shopu zákazníka, rozširujú sa možnosti generovania nových objednávok a rapídne rastie obrat e-shopu. Prečo ? Zákazník má možnosť doplniť výrobok o výšivku na mieru, vybrať si vzor, doplniť text, upraviť farby a podobne. Vzor tak vytvára zákazník sám a odpadne zložitá komunikácia a ďalšie náklady na tvorbu vyšívaceho programu a prípravu výroby. V okamžiku vygenerovania objednávky automaticky vznikne vyšívací program, ktorý je ihneď odoslaný do panelu vyšívacieho stroja. Na stroji tak stačí potvrdiť vzor pre výrobu a stlačiť tlačítko START. Všetky ostatné parametry výroby sú nastavené automaticky, vrátane farieb nití, podstehovania, hustoty stehovania a podobne. Pre rýchlu výmenu vzoru môže byť implementovaná podpora čiarových kódov. Po načítaní čiarového kódu (z objednávky, sprievodky, výrobného listu...) je vzor automaticky načítaný do stroja a pripravený k výrobe.

Pulse ID

Implementácia týchto produktov do prostredia zákazníka nevyžaduje praktické znalosti s výrobou výšiviek. Implementácia je pripravená vždy na mieru od inštalácie systému, prípravy šablón až po napojenie na vyšívacie stroje. Pulse ID nie je e-commerce riešenie, ale praktická sada nástrojov pre nastavenie ľubovoľného riešenia na mieru.

Pre koho sú produkty Pulse ID určené ?

Produkty Pulse ID sú určené pre všetky firmy zaoberajúce sa textilnou výrobou alebo distribúciou textilných výrobkov od výrobcov športového oblečenia, povlečenia, froté, dresov, detského textilu až po výrobcov vodítok a pracovných odevov. 

Kľúčové vlastnosti:

 • Možnosť o rozšírenie ponuky nových služieb
 • Zvýšenie objemu objednávok a nových obchodných príležitostí
 • Programovanie vzoru prebieha úplne automaticky
 • Odpadáva prenos dát, vzor je načítaný automaticky
 • Odpadáva príprava výroby
 • Maximálna produktivita
 • Eliminácia časových prestojov a chýb operátora
 • a ďalšie iné ...

PULSE ID využíva API funkcie a môže byť zasadený do ľubovoľného prostredia alebo informačného systému. Produkty sú rozdelené do niekoľkých kategórií, ktoré môžu byť integrované do jedného systému:

 • Pulse ID API Toolkit - umožňuje vývojárom vytvárať vlastné aplikácie
 • Pulse ID Automation - automatizuje výrobu na vyšívacích strojoch
 • Pulse ID Networking - slúži na pripojenie vyšívacích strojov TAJIMA
 • Pulse ID WEB Services - webové služby

Vyhľadať

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobca vyšívacích strojov. Orientuje sa na vyšívacie stroje, software, príslušenstvo a vývoj nových technologií s cielom....

Vyšívací softwérPULSE Microsystems sa zaoberá vývojom software pre strojové vyšívanie a súvisiacich technologií ako je laser, flitrovanie, tamburovanie.…

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je svetovým leaderom v oblasti laserových zariadení pre rezanie a gravírovanie textilných materiálov jako aj špeciálnych mostových laserov....

Hore