Menu

 Tajima DG Autograph

hjg

Software pro prodejny  

Autograph je software navrhnutý pre retailové obchody a predajne s užívateľským rozhraním upraveným pre maximálnu jednoduchosť ovládania. Užívateľ softwaru nemusí mať pokročilé znalosti programovania vyšívania, ale pomocou jednoduchého sprievodcu môže pracovať s textom, monogramami, šablónami a hotovými vzormi. Software je viacjazykový a je dodávaný vrátane lokalizácie do českého jazyka.

Ovládanie je navrhnuté ako jednoduchý sprievodca, kde užívateľ v priebehu jednotlivých krokov nastavuje vzor, text a materiál, na ktorý se bude vyšívať. Za malý okamžik je vzor pripravený, a jeho výroba môže byť okamžite zahájená na vyšívacom stroji. Stroj je v takom prípade pripojený pomocou lokálnej počítačovej siete. Ideálne stroje pre tento typ výroby slúžia jednohlavové vyšívacie stroje TAJIMA (v konfigurácii na požadovaný typ výroby alebo vybavené pneumatickým rámom).

Cieľovým užívateľom tohoto produktu sú predovšetkým malé obchody, copycentra a predajne, kde je potrebné behom okamžiku vytvoriť jednoduchý vzor a kombinovať ho s textom. 

 

Software ponúka viac ako 255 pripravených vyšívacích písiem ! V týchto písmach sú obsiahnuté aj špeciálne navrhnuté typy písiem určené pre výrobu 3D výšiviek alebo písiem so saténovými kontúrami. Software je možné nakonfigurovať tak, aby boli zobrazované iba zvolené písma.

  

Práca so šablónami zjednodušuje celý proces prípravy vzoru. Užívateľ v prvom kroku zvolí šablónu, nastaví veľkosť a typ písma, veľkosť a typ motívu a software v reálnom čase zobrazí náhľad celého vzoru pre výrobu.

 

Vizualizácia vzoru na výrobku je tiež veľmi dôležitou funkciou. Vďaka tejto funkcii má užívateľ jasnú predstavu o tom, ako bude vyšitý vzor na požadovanom materiále alebo výrobku vyzerať.

Autograph poskytuje aj veľmi bohaté editačné nástroje. Užívateľ môže veľmi jednoducho zarovnávať, transformovať, rotovať atd. vzory i texty. Nastavenie je priehľadne umiestnené na jednej obrazovke.

Nastavenie farieb na vyšívanie je veľmi jednoduché. Software disponuje aj veľkou ponukou preddefinovaných vzorníkov farieb vrátane vzorníkov MARATHON. Priradenie farieb ihlám na vyšívacom stroji je možné vybrať priamo v programe. Tým odpadne nastavenie parametrov na stroji. Software disponuje funkciou automatického priradenia farby u vzoru konkrétnej ihle na stroji. Pokiaľ stroj nedisponuje rovnakým odtieňom, vyberie čo najviac podobný odtieň.

 

 

Vyhľadať

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobca vyšívacích strojov. Orientuje sa na vyšívacie stroje, software, príslušenstvo a vývoj nových technologií s cielom....

Vyšívací softwérPULSE Microsystems sa zaoberá vývojom software pre strojové vyšívanie a súvisiacich technologií ako je laser, flitrovanie, tamburovanie.…

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je svetovým leaderom v oblasti laserových zariadení pre rezanie a gravírovanie textilných materiálov jako aj špeciálnych mostových laserov....

Hore