Menu

 TAMA Slovakia, s.r.o.

hjg

Profil Spoločnosti  

Spoločnosť TAMA Slovakia vstúpila na a slovenský trh v roku 1995. Firma sa orientuje na predaj a podporu priemyselných vyšívacích technológií so všetkými nadväzujúcimi službami. Prioritou pre kolektív spoločnosti je poskytovať zákazníkom všetky komerčné produkty a služby v oblasti strojového vyšívania na profesionálnej úrovni. Ponúkame predaj japonských priemyselných vyšívacích strojov TAJIMA, príslušenstvo k vyšívacím strojom, prídavné zariadenia a aparáty Tajima k vyšívacím strojom, software TAJIMA by PULSE pre programovanie vyšívacích strojov vrátane školenia operátorov v školiacom stredisku, servis vyšívacích strojov Tajima a technologickú podporu. Ďalej laserovú technológiu TAJIMA/SEIT a všetok spotrebný materiál pre vyšívanie, ako sú nite, ihly, podkladové materiály a mnohé ďalšie. Zákazníkom, ktorí používajú naše produkty, poskytujeme technologické informácie, tzn. "KNOW HOW", čo im prínáša značnú konkurenčnú výhodu. Naším cieľom nie je iba predaj ale hlavne komplexná podpora zákazníka ako na úrovni technologickej, tak aj na úrovni podpory. Zákazníkom  dodáváme všetky technológie vrátane všetkých súvisiacich služieb ako je zaškolenie, technologické poradenstvo a záručný/pozáručný servis. Pre zaistenie týchto služieb disponujeme vlastnými veĺkými skladovými priestormi ako pre stroje, tak aj pre spotrebný materiál a náhradne diely. Požiadavky a objednávky našich zákazníkov sme tak schopný vybaviť okamžite, čo je dôležité predovšetkým u spotrebného materiálu a náhradnych dielov. Servisné služby sú zaisťované našími servisnými mechanikmi v samostatných servisných strediskách pre Českú a Slovenskú republiku vrátane skladov náhradných dielov. Naši mechanici, certifikovaní  japonským výrobcom Tajima, majú dlohoročnú prax v servise vyšívacích strojov. Pre našich zákazníkov organizujeme odborné semináre a kurzy pre nových a starých užívateľov s využitím dlhoročných skúseností, ktoré sme v obore strojného vyšívánia získali. Naším cieľom je stále zdokonalovať komplexnú podporu a komplexné zázemie. Snažíme sa hľadať nové postupy pri výrobe strojných výšiviek a v tejto súvislosti aj nové technológie a spotrebné materiály pre tieto postupy potrebné. Naším najväčším úspechom je obsadenie značky TAJIMA na českom a slovenskom trhu, ktoré je dnes cca 75%. Na našom trhu sa dnes vyšíva už na viacej ako 400 strojoch TAJIMA s kapacitou väčšou než 2200 hláv. Vďaka naším zákazníkom už onedlho oslavíme 20 rokov pôsobenia na českom a slovenskom trhu !

 TAMA Slovakia, s.r.o.

hjg

Služby a servis  

Pre firmu, ktorá sa zaoberá akoukoľvek výrobou je profesionálny servis, podpora a služby neodmysliteľnou záležitosťou. Preto naše služby poskytujeme na špičkovej úrovni a to ako na území českej tak aj slovenskej republiky. Ponuku nami poskytovaných služieb delíme do niekoľkých oblastí:

 • Služby v oblasti materiálovej
 • Služby v oblasti technologickej
 • Služby v oblasti servisnej
 • Služby pre začínajúce firmy

 

Materiálové služby

Bez spotrebného materiálu dnes nemôže existovat žiadna vyšívacia firma. Preto disponujeme veľkými vlastnými skladovými priestormi pre strojné zaridenia, ale predovšetkým pre spotrebné materiály. Vďala vlastným skladovým priestorom sme schopný efektivne a okamžite dodať objednaný materiál. Objednávky naších stálych zákazníkov vybavujeme prednostne a sme schopný materiál dodať do 24 hodin (v pracovné dni).

 

Technologické služby

S vyšívacou technológiou máme viac než 20 ročné skúsenosti a vieme, že vyšívanie nie je technológia jednoduchá. Našim zákazníkom dodáváme technologické riešenie na mieru podľa ich požiadaviek a garantujeme, že ku každému dodanému zariadeniu bude poskytnuté aj kompletné know-how potrebného pre výrobu. Súčásťou dodávky je teda vždy nie len samotné zariadenie, ale aj uvedenie do prevádzky a zaškolenie s následnou technickou podporou a hotline linkou. V oblasti programovania a software disponujeme vlastným školiacim strediskom, kde poskytujeme komplexné školenie cielené na konkrétnu problematiku každého zákazníka.   

 

Servisné služby

Základom kvalitných servisných služieb sú prefovšetkým profesionálni servisní špecialisti, sklady náhradných dielov a silná podpora výrobca zariadenia. Z týchto dôvodov disponujeme vlastnými skladmi náhradných dielov, kde držíme skladom náhradné diely pre všetky strojové zariadenia, ktoré sme na trh umiestnili. Naši kmeňoví servisní špecialisti boli výrobcom preškolení a vlastnia certifikát na servis a podporu týchto zariadení (TAJIMA - Japonsko, SEIT - Taliansko)

 

Servisné služby poskytujeme záručné aj pozáručné a to vždy formou on-side servisu. Stroje sú teda vždy servisované v pracovisku zákazníka. Servisné požadavky riešime ihneď po nahlásení. 

 

Ceny servisu sú dotované a sú účtované podľa platného cenníku služieb.

 

Služby pre začínajúce firmy

Uvedomujeme si, že strojové vyšívanie je veľmi rozsiahlý obor a že pre začínajúce firmy je veľmi zložité sa v tejto problematike orientovat. Z tohoto dôvodu ponúkame bezplatné poradenstvo a konzultácie všetkým, ktorí majú záujem sa o strojovej výšivke dozvedieť viac.    

 TAMA Slovakia, s.r.o.

hjg

Kde nás nájdete  

 

TAMA Slovakia s.r.o.

Prevádzka Hloža 1224

018 61 Beluša

Slovenská Republika

 

TEL: +421-902-767316

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

URL: www.tamaslovakia.sk

 

 • Predvádzacie stredisko vyšívacích strojov TAJIMA
 • Servisné stredisko vyšívacích strojov TAJIMA
 • Sklady náhradných dielov pre vyšívacie stroje TAJIMA
 • Predaj vyšívacích nití, podkladových materiálov a ostatného spotrebného materiálu

 


 

TAMA Bohemia s.r.o.

Na Vyhlídce 437

252 42 Jesenice - Osnice

Česká Republika

IČO: 64575551

DIČ: CZ64575551

 

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

TEL: +420-241932958

FAX: +420-241406289

 

Predaj spotrebného materiálu: +420-241932958

Predaj a podpora strojov: +420-241932959

Predaj a podpora software: +420-241402113

 

 • Predvádzacie stredisko vyšívacích strojov TAJIMA
 • Servisné stredisko vyšívacích strojov TAJIMA
 • Sklady náhradných dielov pre vyšívacie stroje TAJIMA
 • Školiace stredisko pre software TAJIMA DG
 • Technická podpora software TAJIMA DG
 • Repasy vyšívacích strojov
 • Predaj vyšívacích nití, podkladových materiálov a ostatného spotrebného materiálu

Vyhľadať

Vyšívací stroje TajimaTAJIMA je Japonský výrobca vyšívacích strojov. Orientuje sa na vyšívacie stroje, software, príslušenstvo a vývoj nových technologií s cielom....

Vyšívací softwérPULSE Microsystems sa zaoberá vývojom software pre strojové vyšívanie a súvisiacich technologií ako je laser, flitrovanie, tamburovanie.…

Laserové stroje SeitSEIT elettronica je svetovým leaderom v oblasti laserových zariadení pre rezanie a gravírovanie textilných materiálov jako aj špeciálnych mostových laserov....

Hore